A to, že se mi tento postup osvědčil, poznáte i podle obsahu mé nové skříně. Kdybych prostě šla a koupila první skříň, kterou bych viděla, rozhodně bych hned po nákupu nemohla jít a nakoupit si do nové šatní skříně hromadu nového oblečení. Nábytek se přece musí pořádně vyzkoušet, to se rozumí. Celý nákup bych mohla rozdělit do několika bodů:

  • Rozhodování o druhu skříně
  • Zvažování možností
  • Výběr té pravé
  • Nákup
  • Sestavení

Jak jsem vybírala druh skříně

První část byla hned ta nejsložitější. Nevěděla jsem, kolik různých druhů skříní existuje, a když jsem si začala dělat takový malý výzkum, brzo mi z toho šla hlava kolem. Skříně s otevíravými dveřmi, skříně s posuvnými dveřmi, úzké, široké, s botníkem, bez botníku a mnohem více. Nakonec jsem se ale rozhodla, že tu posuvnými dveřmi musím mít. Samozřejmě ale šetřím, takže jsem hledala výraz levné šatní skříně - zkuste to, najdete poklady.

Výběr té pravé

Po tom, co jsem zjistila, jaký druh skříně vlastně chci, přišla řada na postupné vyškrtávání nevhodných kandidátů. Drama jako z talentové soutěže, opravdu. Nakonec jsem ale našla naprosto dokonalou skříň, kterou jsem hned musela mít. A to jsem také mohla. Můžete hádat proč.

šatní skříň s posuvnými dveřmi

Nákup

Věřte nebo ne, už se nějakou dobu pohybuju na internetu a vím, že existují e-shopy. A kolik výplat už jsem na nich utratila... Nikdy předtím jsem ale přes internet nenakupovala nábytek. Ale říkala jsem si, že to prostě musím zkusit. Svoji novou skříň jsem našla na obchodu Dona-shop.cz, kde jsem zvažovala i spustu dalších možností. Už ale víte, že mé srdce získala ta s posuvnými dveřmi. Nákup proběhl krásně, nakupovat nábytek v autobusu je radost. A ještě větší radost je, když vám ho přivezou až domů.

Sestavení skříně

Sestavování skříně je ale příběh na samostatný článek. Už se spolu nějakou dobu známe a určitě víte, že nejsem zrovna Master Builder. Můžete se vsadit, že sledovat mě při práci musela být neskutečná komedie. Třeba vám o tom někdy povím.

 

Joomla SEF URLs by Artio